Kullanıcı:
Şifre:
şifremi unutttum
Arçelik 6251 E Bulaşık Makinesi
Arçelik 6251 E Bulaşık Makinesi
Özellikler
6251 E - 5 Program Sayısı, 1/2 Yük, Parlatıcı Göstergesi, Tuz Göstergesi, Program Takip Göstergesi, Zaman Programlama, Kalan Zaman Göstergesi, Çocuk Kilidi, A Enerji Performansı, A Yıkama Performansı, B Kurutma Perf.
Yorumlar
Yorum Ekle
İsim:
E-posta:
Yorum:
Avantajları:
Dezavantajları:
Puanlama:
Uyarı:
Giriş yapmadığınız için isminizi ve e-posta adresinizi girmelisiniz. Üye olmak için burayı tıklayın.
Kurallar ve Şartlar
Kaydet
heman
Onaylandı
Tasarım olarak normal. Kullanım kolaylığında bir problem yok. Ama performasını hiç beğenmiyorum. Normal kirleri dahi tam olarak temizlemiyor. Bu yuzden bulaşıkları makineye dizmeden once temizliyoruz, ondan sonra makineye diziyoruz. Ayrica kurutması da tam bir felaket. Makinenin kapağını açıp kendi kendine kurumasını bekliyoruz. Servisi çağırdık ama çözemedi. Bu modeli kullanan birkaç arkadaşa daha sordum. Onlar da aynı şeylerden şikayet ediyor. Sessizlik olarak da memnun değilim. Çalışırken yer gök inliyor resmen. Arçelik fırın ve çamaşır makinelerinde bir sikayetim yok, onlardan memnunum. Forumlardan gördüğüm kadarıyla Arcelik bulaşık makinelerinden memnun olan az.
Dezavantajları: yok
13-01-2012 14:26:56
Yorum yaz
okullu
Onaylandı
Çok temiz ve çizmeden yıkayan bir bulaşık makinesi. 3 programlı olması gayet yeterli daha fazlasına ihtiyaç duyamayacaksınız bu makine ile zaten. bulaşık makinesi almayı düşünenlere tavsiye ederim. arçelik garantisi ve servisi ile sorun yaşamazsınız.
Dezavantajları: yok
24-11-2011 10:44:01
Yorum yaz
uysal
Onaylandı
kalan zamanı göstermesi çok güzel..evden çıkmanız gerektiği zman kaç dakika sonra bitirceginden haberiniz olur..
Avantajları: zaman göstergesi
07-10-2011 14:16:18
Yorum yaz
gggy
Onaylandı
en güzel özelliği çocuk kilidinin olması bence bu tarz elektronik olan herşeyde çocuk kilidi olmalı aksi taktirde her daim ufaklıklar çalıştırabiliyor
Avantajları: süper
09-06-2011 22:34:06
Yorum yaz
bumudur
Onaylandı
isafirimizin olduğu zamanlarda bulaşık yıkamak hem yorucu hem de zaman alıcı oluyor. ama bulaşıkları makinaya yerleştirdiğinizde hem zamndan tasarruf ediyorsunuz hem de mutfağınız dağınık bir görünüm almıyor. aynı zamanda da deterjandan ve sudan da tasarruf etmiş oluyorsunuz. parlatıcısını eksik etmediğinizde bulaşıklarınız pırıl pırıl çıkıyor makineden. tavsiye ederim.
Avantajları: hızlı
20-05-2011 01:46:34
Yorum yaz
bumudur
Onaylandı
Gerçekten çok kullanışlı bir makine. normal bir ailenin kullanıp memnun kalacağüı bir ürün. Bulaşıkları kirli çıkarmıyor. Ayrıca dayanıklı.2 yıldır kullanıyoruz ama 1 kere servis çağırdık. KAliteli bir ürün. Çok kullanışlı. Üç programlı. Uzun programda yağlı bulaşıkları gerçekten temizliyor. Ses fazla çıkarmıyor. Artık elinizde bulaşık yıkayarak az kalan suyumuzu tükettmeyin. Lütfen lütfen bilinçli olun. Suuyumuzu tasaruflu kullanın.
Avantajları: tavsiye ediyorum
20-05-2011 01:46:12
Yorum yaz
anneme
Onaylandı
Son anneler gününde anneme hediye olarak Arçelik 6251bulaşık makinasını anneler günü hediyesi olarak abimle birlikte ortak aldık. Ben kendim ise Arçelik 6251bulaşık makinasını kullanıyorum. Aranızda belki annesini kendinde az düşünüyor diyenler var belki ama bu modelde o sıra kampanya vardı, onu uygun bulduk. Fakat inanın bana özellik olarak hiç bir fark yok arasında. Fiyatıda şu sıralarda da çok uygun.
Avantajları: kaliteli
13-04-2011 00:10:01
Yorum yaz
iboibo
Onaylandı
Yıkama kalitesi süper ve sudan da tasarruf sağlıyor.Ben çok beğendim.Alırsanız pişman olmıycağını düşünüyorum..Fiyatınıda yüksek bulmayın çünkü yaptığı işleve göre çok düşük.
Avantajları: iyi
25-03-2011 14:24:45
Yorum yaz
kyef
Onaylandı
bence beyaz eşya alırken servis problemi olmamalı aldığınız ürün daha sonra bir problem olduğunda karsınızda sağlam firma olmalı bence bu üründede bu saydıklarım tamamıyla var ürün 3 program oluşuyor ekonomik standart hızlı yıkama ozelliği bulunuyor ürün 60 dakikalılk yıkama sayesinde hızlı işiniz varsa çok kısa olmasada idare edecek kadar tabi kişiden kişiye değişen zaman farkı zamanımızda tasarufa eğilim giderek artmakta buda yıkama yaparken elde yakamaya gore tasaruf sağlıyor bu ürün ekonomik sınıfı ürün oldugumdan diğer pahalı makinelere çok para vermeniz yerine sizi fayda sağlayacak bir ürün satış sonrası arçelik servisinin olması insanı rahatlatıyor üründe toz deterjan yerine tablet kullanmanız pratik açısından rahat etmenizaçısından onemli noktadır iyi alışverişler
Avantajları: süper
25-02-2011 09:37:18
Yorum yaz
anneme
arçeliğin beyaz eşya konusunda kalitesi tartışılmaz. Sonrasın da, kurulumunda da hiç bir sorun çıkmadı. Sonraki bakımlarında da çıkacağını zannetmiyorum. Çünkü arçelik güvenilir bir marka. Alacak arkadaşlara tavsiye ederim. Çok kaliteli ve çok kullanışlı bir ürün. Saygılar.
Avantajları: tavsiye ediyorum
13-04-2011 00:10:17
Yorum yaz
Hepsiburada
Bu sitede yayınlanan tüm ürün yorumları ve görüşleri site üyelerine aittir. Tıklayaz yönetimi üyelerinin yazdığı yorum ve görüşlerden sorumlu tutulamaz.
Tiklayaz.com © 2010 Tüm Hakları Saklıdır.