Kullanıcı:
Şifre:
şifremi unutttum
DC22 Allergy Parquet Dyson Silindir Elektrikli Süpürge
DC22 Allergy Parquet Dyson Silindir Elektrikli Süpürge
Özellikler
DC22 Allergy Parquet Dyson Silindir Elektrikli Süpürge, Çıkan havayı temizleyen HEPA filtre ve Root Siklon™ teknolojisi. Ömür boyu kullanılan HEPA+Bactisafe™ Filtre ,Dyson'dan çıkan hava soluduğunuz havadan daha temizdir. Dyson Kök Siklon™ Teknolojisi,Dyson siklon teknolojisi emiş gücünü kaybetmez Geliştirilmiş Dyson Teknolojisi. Tıkanma yok ve emiş gücü kaybı yok ,Dyson Ana Ayrıştırıcı ,Diğerlerinden daha fazla mikroskobik tozu yakalamada etkin DC22 yeni Ana Ayrıştırıcı teknolojisine sahiptir. . Teleskop sistem™ ,Kolay saklama ve kaldırma için teleskobik boru küçülür ve hortum gövdeye sarılır. Mini yassı alçak zemin aparatı™ ,Hijyenik ve kolay hazne boşaltımı ,Sadece butona basarak toz ve kirlerin boşaltılması. ,Temiz hava çıkışı
Dyson'dan çıkan hava soluduğumuz havadan 150 kat daha az bakteri ve küf içerir. 5 yıl garanti,Yedek parça ve işçilik garantisi , Ömür boyu kullanılan HEPA+Bactisafe™ Filtre , Dyson Kök Siklon™ Teknolojisi , Ana Ayrıştırıcı , Teleskope Wrap™ Sistem , Mini yassı alçak zemin aparatı™ , Hijyenik ve kolay hazne boşaltımı , Temiz hava çıkışı , 5 yıl garanti , Çalıştırma maliyeti yok - ömürboyu kullanılan filtreler , Kolay merdiven temizliği , Kullanışlı aksesuar saklama, Hafif ve az yer kaplar , Şeffaf Hazne™ , Otomatik kablo sarma ,Yüksek verimli hava kanalları Alerji hastaları için onaylanmıştır , Kolay manevra kabiliyeti , Araba ve döşemelerin temizliği
Yorumlar
Yorum Ekle
İsim:
E-posta:
Yorum:
Avantajları:
Dezavantajları:
Puanlama:
Uyarı:
Giriş yapmadığınız için isminizi ve e-posta adresinizi girmelisiniz. Üye olmak için burayı tıklayın.
Kurallar ve Şartlar
Kaydet
Aysun
Onaylandı
emiş gücünün azalmaması,havayı temizleyen filtre sisteminin olması,en önemli özelliği ise kolay hazne boşaltımı olması benim için vazgeçilmez bir süpürge..
Avantajları: temiz hava çıkışı
Dezavantajları: hayır
28-04-2011 21:10:12
Yorum yaz
dunya
Onaylandı
O kadar temiz bir hava üflüyor ki, üstelik halıları yıkanmışcasına temizliyor. Tek beğenmediğimiz nokta, toz haznesini boşaltırken tozlar havalanıp etrafa yayılabiliyor, mutlaka ev dışında, bahçe- balkonda yapılmalı. Kesinlikle değer, bir kere alıyorsunuz, çok da dayanıklı.
Avantajları: +
21-04-2010 17:55:08
Yorum yaz
dunya
Onaylandı
Bebeğimizin mite ve polen allerjisi var. Önce sulu elektrik süpürgelerden almayı düşündük, araştırdık, alerji için çok da faydalı olmadıklarını ve kullanımlarının da çok pratik olmadığını (filtre ıslanınca kuruyana kadar bekliyorsunuz) gördük. Sonra başka bir yerden Dysonın bu modelini aldık. Fiyatı çok pahalı gelmişti ama bebek söz konusu olunca paraya kıyıp aldık. İyi ki de almışız.
Avantajları: +
21-04-2010 17:54:44
Yorum yaz
karabocuk
ömür boyu kullanım filtresi sayesinde paranızın karşılığını almanız garanti arkadaşlar emiş gücü siklon teknolojisiyle birleşince çok kaliteli bir cihazla evimizin her yerinde süper temizlik bizi bekliyor diyebilrim
Avantajları: harika
27-01-2011 14:33:50
Yorum yaz
dunya
Ürün eve geldiğinde,sanki uzaydan gelmiş gibi görünüyordu. Ama adamlar bu kadar karmaşık ve ileri teknolojiyi, sadeleştirip pratik bir şekilde kullanıcıya sunmuşlar herşey tek tuş ve tek click.
Avantajları: +
21-04-2010 18:07:27
Yorum yaz
dunya
Dyson´ın türkçe kullanma klavuzu olmamasına rağmen okuma yazma bilmeyen biri bile görsellere bakıp makineyi çalıştırabilir.Evde senin gördüğün ve göremediğin herşeyi çekiyor ve filitresinden zerre kadar toz ve pis koku çıkmıyor en güzeli de bu.
Avantajları: +
21-04-2010 18:06:37
Yorum yaz
dunya
güzel, pratik tek kelime ile harika. süpürürken hiçbir ağırlık hissetmiyorsunuz. daha ilk kullanımda bile bunca yıl nasıl bu ortamda yasamısım diyorsunuz.
Avantajları: +
21-04-2010 18:04:33
Yorum yaz
dunya
alerjisi ozelliğinden ve emiş gücünden çok memnunum gercekten guzel bir makine. fakat ilk kullanımdan sonra bile hazne doldu ve çektiğim tum toz parcalrını poşete bosaltmak tam bir eziyet ayrıca basta cektiğim tozu tamamen soluosun boşaltırken.üstüne bide yıkaması var oldukça zahmetli. torbalı süpürgeler daha avantajlı gibi duruyor.her çekim sonrası bosaltma ve yıkamaya ömür boyu katlanırım diyosanız çekim gücü ve kullanımı mükemmel bir süpürge.
Avantajları: +
21-04-2010 17:54:15
Yorum yaz
dunya
Daha önce arçeliğin süpürgesini kullanıyordum..Halılarımı süpürürken tozlar toplanıp halıya yapışıyordu ve üstünden birkaç kez geçerek ancak süpürüyordum. Bu süpürgeyi eşimin "çok pahalı bi süpürgeye bu kadar para verilir mi? " itirazlarına rağmen aldım ve çok memnunum. Evimi hergün süpürüyorum ve içim rahat..Tek merak ettiğim süpürgenin baş kısmını bir türlü sabitleyemedik acaba özelliğimi böyle :))
Avantajları: +
21-04-2010 17:53:14
Yorum yaz
dunya
Epey bir kararsızlık yaşadıktan sonra aldık, eşim çok memnun bende tüm parçalarının bir arada olması özelliğini beğeniyorum. İlk başta gözüme vahşi bir yaratık gibi görünüyordu ama alıştım.
Avantajları: +
21-04-2010 17:52:29
Yorum yaz
Hepsiburada
Bu sitede yayınlanan tüm ürün yorumları ve görüşleri site üyelerine aittir. Tıklayaz yönetimi üyelerinin yazdığı yorum ve görüşlerden sorumlu tutulamaz.
Tiklayaz.com © 2010 Tüm Hakları Saklıdır.