Kullanıcı:
Şifre:
şifremi unutttum
Opel Antara 2.0 CDTi Active Select (150 Hp)
Opel Antara 2.0 CDTi Active Select (150 Hp)
Özellikler
Opel Antara 2.0 CDTi Active Select (150 Hp). Otomatik şanzıman.3.2 V6 ECOTEC® ile standart olarak sunulan 2.0 CDTI ECOTEC® (150 HP) motorlarda 5-ileri ActiveSelect® otomatik şanzıman standart olarak sunulmaktadır. Mobil Telefon Portalı.Ses kontrolü özelliği ve Bluetooth™ arabirimi ile. Telefon yerleştirildiğinde tamamen infotainment ağına, direksiyon simidi kontrollerine ve Grafik Bilgi Ekranına bağlanmaktadır. Elektrikli ayarlanabilir sürücü koltuğu.Opel Antara’nın standart 8-yönlü elektrikli sürücü koltuğu, sürüş sırasında kolay ayarlama olanağı sağlamaktadır. Elektrikli sunroof.Elektrikli ve sürgülü açılır sunroof Antara’da sunulmaktadır. Ön okuma lambaları arasındaki kontrol ünitesine kolaylıkla ulaşılabilir ve güneş gözlükleri için saklama bölmesi bulunmaktadır. Park Pilotu.Ön ve arkaya monte edilen sensörler, potansiyel park risklerinde sesli uyarı sistemini çalıştırmaktadır. Sistem, orta konsoldaki bir düğmeye basılarak kapatılabilmektedir. Ön farlar.Standart sis lambaları tamponun alt kısmına yerleştirilmiştir. Dinamik yükseklik ayarına ve yüksek basınçlı yıkama sistemine sahip Xenon farlar opsiyoneldir. Lastik Basınç Göstergesi (TPMS).Basınç kaybı gösterge panelinde ve ilgili lastik Grafik Bilgi Ekranında (GID) gösterilmektedir(Renkli ekran sunulmamaktadır). Elektronik Kontrollü Klima.Sadece istediğiniz sıcaklığı seçin ve keyfini çıkarın. Elektronik kontrol sıcaklığı sabit tutmakta ve torpido gözü de soğutulmaktadır. FlexOrganizer® hazırlığı. Antara, FlexOrganizer® sistemi için hazır montaj noktaları ile birlikte sunulmaktadır. Bu dahiyane yük düzenleme sistemi, çeşitli bölümlendirme üniteleri, fileler ve diğer saklama olanaklarının bağlanabildiği raylara sahiptir. Tavan rayları.Pratik tavan taşıyıcıları ve aksesuarlarını alabilen şık, gümüş rengi, entegre tavan rayları Antara’da standarttır. Elektrikli camlar ve aynalar.Tek-tuş kumandalı, sıkıştırma emniyetli ön ve arka camlar ve otomatik katlanır elektrikli/ısıtmalı yan ay
Yorumlar
Yorum Ekle
İsim:
E-posta:
Yorum:
Avantajları:
Dezavantajları:
Puanlama:
Uyarı:
Giriş yapmadığınız için isminizi ve e-posta adresinizi girmelisiniz. Üye olmak için burayı tıklayın.
Kurallar ve Şartlar
Kaydet
barbiella
Onaylandı
Dizel motoru ile standarttır. Yağmur sensörü.İç dikiz aynasının gövdesine monte edilen yağmur sensörü, ön cam üzerindeki nemi algılamakta ve sileceği harekete geçirmektedir.
Avantajları: gövde ve motoru
05-07-2010 15:07:31
Yorum yaz
emanetcan
Onaylandı
8-yönlü elektrikli sürücü koltuğu, sürüş sırasında kolay ayarlama olanağı sağlamaktadır. Elektrikli sunroof.Elektrikli ve sürgülü açılır sunroof Antara’da sunulmaktadır.
Avantajları: tavsiye ederim
23-04-2010 18:10:01
Yorum yaz
bedduamiz
Daha SUV çılgınlığının patlamadığı 1990'lı yıllarda Opel, bu sınıfta biraz maço olarak değerlendirilen Frontera ile başarılı satış rakamlarına ulaşıyordu. Üretimine 2004 yılında son verilen Frontera'dan sonra Opel bu sınıfa girmek için çok da istekli davranmadı. Ancak, gittikçe büyüyen pazarda kendine yer açmanın zamanı geldiğini düşünen Alman üretici yeni formüllerin arayışına girdi. Frontera için Isuzu ve Honda ile işbirliğine giden Opel, bu kez çatısı altına aldığı Chevrolet markasına başvurdu. GM'nin Theta isimli platformu kullanılarak (Chevrolet Equinox, Pontiac Torrent, Satürn Vue, Suzuki XL-7 de aynı platform üzerine yükseliyor) geliştirilen ikizler Captiva ve Antara yollara çıktı. Ülkemiz pazarında aslan payını Kia Sorento'nun aldığı bu sınıfta ön ızgarasındaki Opel şimşeği, zengin standart donanımı ve ikizi Captiva'ya kıyasla daha yumuşak hatlarına güvenen Antara, kendine sağlam bir yer açmayı hedefliyor. Antara daha ilk bakışta kendisinin bir Opel olduğunu hissetiriyor.
Avantajları: dizel
10-10-2010 10:05:01
Yorum yaz
barbiella
Elektronik olarak kontrol edilen bir hızlı buz çözme ve ısıtma sistemi. Otomobil çalıştırıldıktan sonra kısa bir sürede ön camdaki görünürlüğü ve sıcak bir iç mekan sağlamaktadır
Avantajları: sistemleri
05-07-2010 15:07:06
Yorum yaz
emanetcan
Elektronik Kontrollü Klima.Sadece istediğiniz sıcaklığı seçin ve keyfini çıkarın. Elektronik kontrol sıcaklığı sabit tutmakta ve torpido gözü de soğutulmaktadır.
Avantajları: tavsiye ederim
23-04-2010 18:10:35
Yorum yaz
Hepsiburada
Bu sitede yayınlanan tüm ürün yorumları ve görüşleri site üyelerine aittir. Tıklayaz yönetimi üyelerinin yazdığı yorum ve görüşlerden sorumlu tutulamaz.
Tiklayaz.com © 2010 Tüm Hakları Saklıdır.