Kullanıcı:
Şifre:
şifremi unutttum
Mitsubishi CANTER FE 711
Mitsubishi CANTER FE 711
Özellikler
CANTER FE 711 ,Sağlamlık, performans ve düşük yakıt tüketimi ile yük taşımacılığının sembolü olan Mitsubishi Canter yeniden doğdu. Bir klasik haline gelen Canter'de şimdi de göz alıcı dış tasarım ve rahatınızı en üst seviyeye taşıyacak eşi görülmemiş detaylar var.Tüm dünyada beğenilmekte ve yaygın olarak kullanılmakta olan Mitsubishi Fuso Canter 25 yılı aşın bir süredir Türk tüketicisinin ve ticaretinin hizmetindedir.Geçen bu zaman sonunda Canter, üstün teknik özellikleri, yaygın servis ağı ve yüksek 2.el değeri ile sektörde bilinen ve aranan bir isim haline gelmiştir.Gücü, dayanıklılığı, performansı, yakıt tüketimi, güvenliği ile segmentinde yeni standartları belirleyen Canter, kazanan ve kazandıran üstün özellikleriyle yanlızca yük taşınılan bir araç değil, kullanıcısını ve onun işini, ailesini düşünen bir can dostu olmuştur.Geçmişten gelen bu derin birikimin, yoğun mühendislik çalışmalarıyla harmanlanması ile 2006 Eylül’ünde adeta “yeniden doğan” Canter, kullanıcısının rahatını ve güvenliğini daha da ileriye götürmek için yepyeni özelliklerle donatılmıştır.Müşterilerin gelişen ihtiyaçlarına cevap verebilmek üzere yeniden ölçülendirilen "yeni açık kasa" tasarımı, stil sahibi kullanıcılar için ek özellikler ile donatılarak yaratılan" Plus" modeli, üstyapı uygulamalarını kolaylaştıran "entegre PTO ve Kompresör" sistemleri,.Canter'in modern ve aerodinamik dış tasarımı her detayıyla performans ve gücün dışavurumu. Vitesin ön konsolda olması gibi sınıfında ilk ve tek olan dizayn özelliklerine sahip Canter'in yüksekliği artan, açılma açısı büyütülen kapısı ve daha geniş basamakları sayesinde araca giriş-çıkış çok daha kolay.Ekstra güçlendirilmiş tam kapalı profil şasi, yeni Canter’e sürüş esnasında son derece yüksek dayanım ve direnç kazandırmaktadır. Süspansiyon yapısı ve ön/arka viraj denge cubuklarına ilave olarak FE711'de, ön frenlerin hava soğutmalı disk oluşu frenlemeyi etkinleştirerek sürüş emniyetini artırmaktadır.Dönüş çapı il
Yorumlar
Yorum Ekle
İsim:
E-posta:
Yorum:
Avantajları:
Dezavantajları:
Puanlama:
Uyarı:
Giriş yapmadığınız için isminizi ve e-posta adresinizi girmelisiniz. Üye olmak için burayı tıklayın.
Kurallar ve Şartlar
Kaydet
mircan
Onaylandı
Canter\'in yüksekliği artan, açılma açısı büyütülen kapısı ve daha geniş basamakları sayesinde araca giriş-çıkış çok daha kolay
Avantajları: kolay
22-06-2009 05:25:17
Yorum yaz
sewut
Onaylandı
Süspansiyon yapısı ve ön/arka viraj denge cubuklarına ilave olarak FE711\'de, ön frenlerin hava soğutmalı disk oluşu frenlemeyi etkinleştirerek sürüş emniyetini artırmaktadır.
Avantajları: iyi
10-05-2009 22:33:42
Yorum yaz
bedduamiz
Öncelikle Magnum'un bir binek otomobil ya da asfalt ağırlıklı kullanım için gelişti-rilen Amerikan pikapları gibi bir hobi aracı olmadığını kabullenmek gerekiyor. Her ne kadar 5 kişilik oturma kapasitesi, elektrikli camları, klima ve yükseklik ayarlı direksiyon gibi birçok özelliğiyle binek otomobilleri aratmasa da motor performansı ve süspansiyon sistemiyle bu araçlardan ayrılıyor. Öndeki bağımsız süspansiyonun aksine arkada ağır hizmet şartlarına uygun olarak yaprak yaylar kullanılmış.
Avantajları: şık
09-10-2010 20:13:05
Yorum yaz
mircan
kullanıcısının rahatını ve güvenliğini daha da ileriye götürmek için yepyeni özelliklerle donatılmıştır
Avantajları: avantajlı
31-07-2009 13:37:52
Yorum yaz
missing
Canter\'in modern ve aerodinamik dış tasarımı her detayıyla performans ve gücün dışavurumu
Avantajları: modern
31-05-2009 01:06:42
Yorum yaz
Hepsiburada
Bu sitede yayınlanan tüm ürün yorumları ve görüşleri site üyelerine aittir. Tıklayaz yönetimi üyelerinin yazdığı yorum ve görüşlerden sorumlu tutulamaz.
Tiklayaz.com © 2010 Tüm Hakları Saklıdır.